Vážení zákazníci, aktuálně odesíláme zásilky každé pondělí a pátek. Pokud potřebujete zaslat dříve, dejte nám prosím vědět na email info@cleanwear.cz. Děkujeme.

Doprava a platba

DOPRAVA

DPD (doručení na výdejní místo)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou výdejnu (více na https://pickup.dpd.cz/). Zásilka je na zvolenou pobočku běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo dorazí informace o podání a možném vyzvednutí zásilky. DPD navíc 100% kompenzuje emise CO2 spojené s doručováním zásilky.

DPD (doručení na adresu)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou adresu. Zásilka je běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo dorazí informace o podání a plánovaném doručení balíčku. DPD navíc 100% kompenzuje emise CO2 spojené s doručováním zásilky.

ZÁSILKOVNA.CZ (doručení na výdejní místo)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou výdejnu. Můžete si vybrat ze 7394 výdejních míst, které jsou mnohdy blíž, než pobočky České pošty. Zásilka je na zvolenou pobočku běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo dorazí informace o podání a možném vyzvednutí zásilky.

ZÁSILKOVNA.CZ (doručení na adresu)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou adresu. Zásilka je běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo dorazí informace o podání a plánovaném doručení balíčku.

PPL (doručení na výdejní místo)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou výdejnu (více na https://www.ppl.cz/co-jsou-vydejni-mista). Zásilka je na zvolenou pobočku běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo dorazí informace o podání a možném vyzvednutí zásilky.

PPL (doručení na adresu)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou adresu. Zásilka je běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo dorazí informace o podání a plánovaném doručení balíčku. 

PLATBA

Bankovním převodem

Jak uhradit objednávku při platbě předem:

  1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací e-mail se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto e-mailu naleznete také  pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému. Pro urychlení objednávky se snažte, prosím, uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
  2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete zde:

Číslo bankovního účtu: 2802393386 / 2010 (vedený u Fio banky a.s.)

Variabilní symbol: Číslo vaší objednávky

  1. Pro platbu můžete také využít QR kód, který je součástí potvrzovacího e-mailu. Po jeho načtení přes vaše internetové bankovnictví budou všechny potřebné údaje automaticky vyplněny a platbu máte za několik vteřin provedenou.

Platba kartou

Objednávku jednoduše a zabezpečeně uhradíte přes platební platformu ShoptetPay.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz