Doprava a platba

DOPRAVA

ZÁSILKOVNA.CZ (doručení na výdejní místo)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou výdejnu. Můžete si vybrat z 7394 výdejních míst, které jsou mnohdy blíž, než pobočka České pošty. Zásilka je na zvolenou pobočku běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši emailovou adresu / telefonní číslo dorazí informace o podání a možném vyzvednutí zásilky.

ZÁSILKOVNA.CZ (doručení na adresu)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou adresu. Zásilka je na běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši emailovou adresu / telefonní číslo dorazí informace o podání a plánovaném doručení balíčku.

ČESKÁ POŠTA (balík do ruky)

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vaši adresu. Typická doba dodání jsou 2-3 dny od podání. K vaší zásilce přiložíme i sledovací kód, pomocí kterého můžete zásilku po celou dobu sledovat. 

 

PLATBA

Bankovním převodem

Jak uhradit objednávku při platbě předem:

  1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
  2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:
    Číslo bankovního účtu: 2501650836 / 2010 (vedený u Fio banky a.s.)
    Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky
  3. Pro platbu můžete také využít QR kód, který je součástí potvrzovacího emailu. Po jeho načtení přes vaše internetové bankovnictví budou všechny potřebné údaje automaticky vyplněny a platba je otázkou několik vteřin.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz