Doprava a platba

DOPRAVA

Česká pošta - balík do ruky

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vaši adresu. Typická doba dodání jsou 2-3 dny od podání. K vaší zásilce přiložíme i sledovací kód, pomocí kterého můžete zásilku po celou dobu sledovat.

Zásilkovna.cz

Vaši objednávku expedujeme do dvou dnů na vámi zvolenou výdejnu. Můžete si vybrat z 3747 výdejních míst, které jsou mnohdy blíž, než pobočka České pošty. Zásilka je na zvolenou pobočku běžně doručena do druhého dne (1-2 dnů od expedice). Na vaši emailovou adresu / telefonní číslo dorazí informace o podání a možném vyzvednutí zásilky.

 

PLATBA

Bankovním převodem

Jak uhradit objednávku při platbě předem:

  1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
  2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:
    Číslo bankovního účtu: 2501650836 / 2010 (vedený u Fio banky a.s.)
    Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky
  3. Pro platbu můžete také využít QR kód, který je součástí potvrzovacího emailu. Po jeho načtení přes vaše internetové bankovnictví budou všechny potřebné údaje automaticky vyplněny.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.