Náš příběh

Jsme dva kluci z podhůří Krkonoš, kterým není lhostejné co se děje kolem nás. Od malička jsme v našem okolí sledovali, jak je důležité žít s přírodou v souladu, mít k ní respekt a vracet jí zpět to, co nám dává. 

Masový textilní průmysl patří mezi jednu z nejničivějších oblastí, která poškozuje planetu. Začalo nám vadit, jakým způsobem je kvůli pěstování materiálu na výrobu oblečení nadměrně zatěžováno životní prostředí. Po jednotlivých cyklech v půdě zůstávají látky, které jsou škodlivé pro okolní faunu i floru. A to po dlouhé roky.

Proto jsme se rozhodli, že budeme vyrábět oblečení z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň podpoříme domácí textilní průmysl. Máme za sebou první kolekci, prošli jsme si celý proces výroby a poznali, zač je toho loket. Díky tomu jsme získali mnoho zkušeností. A to nejen těch dobrých. Pokud máte jakékoli nápady, jak můžeme naše produkty zlepšit nebo jaké přidat, napište nám.

 

Lubomír Jiřišta

lubomir.jirista@cleanwear.cz

Luboš Ducháček

lubos.duchacek@cleanwear.cz

Zajímá vás proces návrhu, výroby nebo cokoli jiného? Napište nám na email info@cleanwear.cz nebo přes náš kontaktní formulář. Jsme tu pro vás.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz