Vrácení zboží

Pokud chcete vrátit zboží z objednávky v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky a nevybere si z našich pánských nebo dámských produktů na míru (případně jiného produktu z naší konfekce), pak to samozřejmě není problém. Pošlete nepoužívaný produkt zpět naši níže uvedenou adresu.

Vrácení zboží je možné pouze u nepoužitých produktů, které jsou v původním stavu a mají všechny štítky a etikety. Vrátit také není možné oblečení na míru nebo oblečení, u kterého proběhla jakákoli individuální úprava (prodloužení, zkrácení, netypická barva apod.).

Postup

Vyplňte formulář pro vrácení produktu. Pro usnadnění nabízíme možnost vyplnit formulář elektronicky nebo využijte verzi pro tisk.

Produkt znovu zabalte do krabice
(případně i stejného obalu, pokud se vám ho podařilo zachovat). Pokud máte vytištěný formulář, přiložte jej také. Pokud využíváte elektronický, napiště prosím na průvodní dopis nebo kousek papírku číslo objednávky, které naleznete v potvrzovacím e-mailu k objednávce.

Adresa: CleanWear s.r.o., Luboš Ducháček, Horní Sytová 30, 512 41 Víchová nad Jizerou, info@cleanwear.cz, 737 611 388Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz