Vážení zákazníci, aktuálně odesíláme zásilky každé pondělí a pátek. Pokud potřebujete zaslat dříve, dejte nám prosím vědět na email info@cleanwear.cz. Děkujeme.

Vrácení zboží

Pokud chcete vrátit zboží z objednávky v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky a nevybere si z našich pánských nebo dámských produktů na míru (případně jiného produktu z naší konfekce), pak to samozřejmě není problém. Pošlete nepoužívaný produkt zpět naši níže uvedenou adresu.

Vrácení zboží je možné pouze u nepoužitých produktů, které jsou v původním stavu a mají všechny štítky a etikety. Vrátit také není možné oblečení na míru nebo oblečení, u kterého proběhla jakákoli individuální úprava (prodloužení, zkrácení, netypická barva apod.).

Postup

Produkt znovu zabalte do krabice (případně i stejného obalu, pokud se vám ho podařilo zachovat) spolu s formulářem pro vrácení zboží. Číslo objednávky naleznete v potvrzovacím e-mailu, který jsme vám po jejím vytvoření zaslali, případně bude totožné jako variabilní symbol u platby za objednávku ve vaší bance.

Adresa: CleanWear s.r.o., Luboš Ducháček, Horní Sytová 30, 512 41 Víchová nad Jizerou, info@cleanwear.cz, 737 611 388

Celý proces nám pomůžete urychlit, pokud nám dáte předem informaci o vrácení zásilky na email info@cleanwear.cz. Zde, prosím, uveďte, o jakou objednávku se jedná a produkt, který chcete vrátit. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz