Vrácení a výměna velikosti

Pokud se vám nepodařilo zvolit správnou velikost produktu z kategorie konfekčních velikostí a přejete si ji změnit, pak to samozřejmě není problém. Pošlete nepoužívaný produkt s nevyhovující velikostí na naši adresu a v závislosti na aktuální situaci našeho skladu vám co nejdříve pošleme náhradní velikost. Alternativně vždy můžete zvolit produkt "na míru", který vám padne určitě.

Postup

Produkt znovu zabalte do krabice (případně i stejného obalu, pokud se vám ho podařilo zachovat) spolu s číslem vaší objednávky a velikostí, za kterou si přejete zaslaný produkt vyměnit (například L → XL). Číslo objednávky naleznete v potvrzovacím e-mailu, který jsme vám po jejím vytvoření zaslali, případně bude totožné jako variabilní symbol u platby za objednávku ve vaší bance.

Následně odešlete jedním z následujících způsobů:

  • Zásilkovna.cz - stačí, když přijdete na Vaší oblíbenou pobočku, kde nadiktujete kód - 95158921. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá Vám potvrzení o převzetí zásilky.
    Poštovné za první výměnu nesprávně vybrané velikosti produktu u tohoto poskytovatele máte od nás ZDARMA (neplatí, pokud se jedná o nedokončenou objednávku - vrácení zboží).
  • Česká pošta - doručení na adresu Luboš Ducháček, Horní Sytová 30, 512 41 Víchová nad Jizerou,  info@cleanwear.cz, 737 611 388.

Celý proces nám pomůžete urychlit, pokud nám dáte předem informaci o vrácení zásilky na email info@cleanwear.cz. Zde, prosím, uveďte, o jakou objednávku se jedná a velikost, za kterou jí budete chtít vyměnit. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení