Výměna velikosti

Pokud se vám nepodařilo zvolit správnou velikost produktu z kategorie konfekčních velikostí a přejete si ji změnit, pak to samozřejmě není problém. Pošlete nepoužívaný produkt s nevyhovující velikostí na naši adresu a v závislosti na aktuální situaci našeho skladu vám co nejdříve pošleme správnou velikost. Alternativně vždy můžete zvolit z našich pánských nebo dámských produktů na míru, které vám padnou určitě.

Postup

Vyplňte formulář pro výměnu produktu. Pro usnadnění nabízíme možnost vyplnit formulář elektronicky nebo využijte verzi pro tisk.

Produkt znovu zabalte do krabice (případně i stejného obalu, pokud se vám ho podařilo zachovat). Pokud máte vytištěný formulář, přiložte jej také. Pokud využíváte elektronický, napiště prosím na průvodní dopis nebo kousek papírku číslo objednávky, které naleznete v potvrzovacím e-mailu k objednávce.

Následně odešlete jedním z následujících způsobů:

  • Zásilkovna.cz - stačí, když přijdete na Vaší oblíbenou pobočku, kde nadiktujete kód - 95158921. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá Vám potvrzení o převzetí zásilky.
    Poštovné za první výměnu nesprávně vybrané velikosti produktu u tohoto poskytovatele máte od nás ZDARMA (neplatí, pokud se jedná o nedokončenou objednávku - vrácení zboží).
  • Česká pošta - doručení na adresu CleanWear s.r.o., Luboš Ducháček, Horní Sytová 30, 512 41 Víchová nad Jizerou, info@cleanwear.cz, 737 611 388.

Celý proces nám pomůžete urychlit, pokud nám dáte předem informaci o vrácení zásilky na email info@cleanwear.cz. Zde, prosím, uveďte, o jakou objednávku se jedná a velikost, za kterou jí budete chtít vyměnit. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz