Vážení zákazníci, aktuálně odesíláme zásilky každé pondělí a pátek. Pokud potřebujete zaslat dříve, dejte nám prosím vědět na email info@cleanwear.cz. Děkujeme.

Výměna velikosti

Pokud se vám nepodařilo zvolit správnou velikost produktu z kategorie konfekčních velikostí a přejete si ji změnit, pak to samozřejmě není problém. Pošlete nepoužívaný produkt s nevyhovující velikostí na naši adresu a v závislosti na aktuální situaci našeho skladu vám co nejdříve pošleme správnou velikost. Alternativně vždy můžete zvolit z našich pánských nebo dámských produktů na míru, které vám padnou určitě.

Postup

Produkt znovu zabalte do krabice (případně i stejného obalu, pokud se vám ho podařilo zachovat) spolu s formulářem pro výměnu produktu. Číslo objednávky naleznete v potvrzovacím e-mailu, který jsme vám po jejím vytvoření zaslali, případně bude totožné jako variabilní symbol u platby za objednávku ve vaší bance.

Následně odešlete jedním z následujících způsobů:

  • Zásilkovna.cz - stačí, když přijdete na Vaší oblíbenou pobočku, kde nadiktujete kód - 95158921. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá Vám potvrzení o převzetí zásilky.
    Poštovné za první výměnu nesprávně vybrané velikosti produktu u tohoto poskytovatele máte od nás ZDARMA (neplatí, pokud se jedná o nedokončenou objednávku - vrácení zboží).
  • Česká pošta - doručení na adresu CleanWear s.r.o., Luboš Ducháček, Horní Sytová 30, 512 41 Víchová nad Jizerou, info@cleanwear.cz, 737 611 388.

Celý proces nám pomůžete urychlit, pokud nám dáte předem informaci o vrácení zásilky na email info@cleanwear.cz. Zde, prosím, uveďte, o jakou objednávku se jedná a velikost, za kterou jí budete chtít vyměnit. Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz