Jak vyměnit nesprávně vybranou velikost?

Pokud se vám nepodařilo zvolit správnou velikost produktu z kategorie konfekčních velikostí a přejete si ji změnit na větší nebo menší, samozřejmě to není problém. Pošlete nepoužívaný produkt s nevyhovující velikostí na naši adresu a v závislosti na aktuální situaci našeho skladu vám co nejdříve pošleme náhradní velikost k vyzkoušení. Alternativně vždy můžete zvolit produkt "na míru", který vám padne určitě.

Postup

Produkt zabalte znovu do krabice (případně i stejného obalu, pokud se vám ho podařilo při rozbalování zachovat) spolu s číslem vaší objednávky a velikostí, za kterou si přejete zaslaný produkt vyměnit (například L → XL). Číslo objednávky naleznete v potvrzovacím emailu, který jsme vám zaslali nebo jako variabilní symbol u platby za objednávku ve vaší bance.

Následně odešlete jedním z následujících způsobů:

    1. Zásilkovna.cz - pobočka Bezlepka - zdravá výživa, Dolení 65. Pro účely zásilky vyplňte prosím tyto údaje - Luboš Ducháček, info@cleanwear.cz a 737 611 388,
    2. Česká pošta - doručení na adresu Luboš Ducháček, Horní Sytová 30, 512 41 Víchová nad Jizerou.

 

Celý proces nám pomůžete urychlit, pokud nám dáte vědět o vrácené zásilce předem na email info@cleanwear.cz s informací o jakou objednávku se jedná a velikost, kterou si budete přát. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz